Alışveriş Sepeti

 

 

Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo.

Katlanır Yatak, Şark Köşesi ve Sünger Yatak Modelleri

Bilindiği üzere son yıllarda piyasa da adından söz ettiren ürünlerin başında katlanır yataklar gelmektedir. Katlanır yataklar vermiş olduğu rahatlık nedeniyle son yıllarda yoğun olarak tercih edilen ev ürünlerinden bir tanesidir. Ancak bu ürünün sizlere sağlayacağı konfor ve rahatlığı tam manası ile elde edebilme adına güvenilir bir adresten temin edilmesi gerekir. Florya katlanır yatak modellerimiz siz değerli müşterilerimizin tüm beklentilerine cevap verecek şekilde tasarlanmış olup kendi kulvarında kalitesi ile bir hayli öne çıkmaktadır. Uyku ihtiyacımızı iyi bir şekilde gidermek ve gün içerisinde uyku sorunu yaşamanız açısından sizlere bu ürünü şiddetle tavsiye ediyoruz. Katlanır yatakların kullanıcıya sağladığı en büyük avantajlardan bir tanesi de yer kaplamamasıdır. Kullanılmak istenmesi halinde yapmanız gereken tek işlem kurulum mekanizmasını devreye sokarak yatağı açmanızdır. İşiniz bittiği takdirde yatağı olduğu yerden kaldırabilirsiniz. Katlanır yataklar kullanım açısından bir hayli elverişlidir. Yatak oldukça hafif olması nedeniyle taşınma bakımından da herhangi bir problem teşkil etmemektedir. Tekerli şekilde üretilmesine binaen kolaylıkla bir noktadan başka bir noktaya taşınabilmektedir.

Florya Palet Minderi

Firmamız tasarladığı ürünlerden olan ve şıklığı ile göze çarpanlardan bir tanesi de palet minderlerimizdir. Florya Palet minderi eşsiz görünümü ve adeta süs eşyası gibi olması nedeniyle her geçen gün daha fazla evde kullanılmaktadır. Eşyalarınızı evinizde bulunan dekorasyona uydurabilme açısından palet minderleri son derece uygundur. Kumaş rengini istediğiniz şekilde ayarlayarak bu harikulade ürünü evinize rahatlıkla uydurabilirsiniz. Palet minderler alımında firmamız en doğru adreslerden bir tanesidir. Ürünün titizlikle hazırlanmış olmasına binaen firmamız aracılığı ile temin ettiğiniz takdirde en ufak bir pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Vermiş olduğu rahat ve konfor nedeni ile firmamız siz değerli müşterilerimizin yüzünü bir nebze olsun güldürmenin kıvancını yaşamaktadır. Sizlerde floryaevtekstili.com adresimize giriş yaparak bu ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Yanı sıra 0258 264 44 14 veya 0542 341 61 99 numaralarından bizimle irtibat kurup palet minderi dahil pek çok ürünün siparişini verebilirsiniz. Şirketimiz son derece uygun ücretler karılığında hizmetler vermesine binaen cebinizi yakmama konusunda oldukça hassas bir şekilde hareket etmektedir.

Florya Şark Köşesi

Her geçen gün daha fazla evde kullanılmaya başlanan ürünlerden bir tanesi de şark köşesidir. Florya şark köşesi ürünlerimiz ile sizlere keyifli sohbetleri ve eğlenceli dakikalar vaat ediyoruz. Ürünümüz vermiş olduğu hava ile sizlerin tarih kokusu almanızı sağlayacaktır. Ürünümüz kendi kültürümüzü yansıtan başlıca öğelerimiz arasında yer almaktadır. Şık ve rahat bir şekilde tasarlanmış olmasına binaen siz değerli müşterilerimizi memnun edeceğimiz konusunda kendimize güveniyoruz. Sizlerde şark köşesi, palet minderi, katlanmış yatak vs. evinizde görmek istediğiniz pek çok eşyaya bizler aracılığı ile son derece uygun fiyatlar çerçevesinde sahip olabilirsiniz. Ürünlerimiz şıklığı, zarafet, konforu ile siz değerli müşterilerimi bir hayli sevindirecektir. Zira firmamızda yer alan tüm ürünler uzun çalışmalar neticesinde işinde uzmanlaşmış bireyler tarafından tasarlanmıştır. Firmamız müşterilere satmış olduğu hemen hemen her üründen sonra aldığı tebrik mesajları itibar ile işinin gereğini yerine getirdiğini ortaya koymaktadır. Sizler gerek web sitemiz aracılığı ile gerekse belirtilen iletişim numaraları aracılığı ile kolayca bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ücretsiz Kargo

Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo.

Kolay İade

7 gün içerisinde iade

Kaliteli Ürünler

Kaliteli Ürünler

% 100 Güvenli Ödeme

Güvenli ödeme (256 bit SSL)