Alışveriş Sepeti

 

 

Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo.

Katlanır Yatak, Şark Köşesi ve Palet Minderi Burada

Vermiş olduğu kaliteli hizmetler nedeniyle firmamız akıllı mobilya işinde ne denli kaliteli bir adres olduğunu yıllardır ortaya koymaktadır. Florya katlanır yatak ürünlerimiz konforu, şıklığı, zarafeti, kalitesi ile rakiplerinden sıyrılmaktadır. Ürünümüz mümkün olduğu kadar kullanışlı olacak şekilde üretilmektedir. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermemiz nedeniyle belirli bir tecrübemiz bulunmaktadır. Bu bağlamda ürünlerimizi tasarlarken mümkün olan en iyi malzemeler seçilerek üretim işlemi yapılmaktadır. Florya katlanır yatakları küçük alanlara sağlamış olduğu genişlik nedeni ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Bilhassa yer tasarrufu ihtiyacı içinde olan kişilerce katlanır yataklarımız oldukça tercih edilmektedir. Günümüz itibari ile evlerde sürekli olarak misafir yatakları bulundurmak zaman zaman can sıkıcı bir hale bürünebiliyor. Katlanır yataklarla artık bu gibi sorunlar tam manası ile tarihe karışmış durumdadır. Zira kolayca toplanabilir olması nedeniyle kısa bir zaman dilimi içerisinde ortadan kaldırılmaktadır. Taşınma açısından da son derece elverişlidir. Oldukça hafif olması ve tekerleklerinin bulunması itibari ile bir alandan başka bir alana kolaylıkla taşıma işlemi yapılabilmektedir. Hem konforu hem de yer kaplamaması açısından katlanır yataklar bir evde olmazsa olmaz eşyalar arasında yerini almış vaziyettedir. Rahat bir uyku geçirebilme adına birebir olan bu ürün evinize gelen misafirlerinizin dinlenebilmesi açısından son derece kullanışlıdır. Ürünün dikkat çeken bir avantajı da koltuk yerine de kullanılabiliyor olmasıdır. İstenildiği takdirde eşsiz bir koltuk ya da harikulade bir yatak olan bir ürün ile sizleri bir hayli rahat ettireceğimize emin olabilirsiniz.

Florya Palet Minderi

Son yıllarda en ekonomik mobilyalardan bir tanesi de palet minderleridir. Şıklığı ve eşsiz görünümü nedeniyle palet minderleri son yıllarda bir hayli tercih ediliyor. Florya palet minderi en kaliteli malzemeler neticesinde üretilmiş olmasına binaen piyasada bulunan diğer ürünlere nispeten daha çok tercih ediliyor. Palet minderi firmamız tarafından son derece uygun fiyatlar çerçevesinde satışa sunulmaktadır. Ürünümüz fiyat açısından uygun olmasının yanında konfor açısından da tam manası ile rakipsizdir. Akıllı mobilya ürünlerinin kaliteli olması sağlık açısından son derece önemlidir. Bu ürünün sıradan bir adresten temin edilmesi sırt, omurilik, bel gibi bölgelerde ciddi ağrılara sebebiyet verebilir. Dolayısıyla bu ürünlerin alımına karar verildikten sonra mutlaka kaliteli bir adres tercih edilmelidir. Piyasa işinin ehli olmayan ve işinin getirdiği sorumluluktan kaçan pek çok adres bulunması itibari ile titizlikle hareket edilmesi gerekmektedir. Florya palet minderi hususunda uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermemize binaen herhangi bir problem yaşamayacağınız konusunda bizlere gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Florya Şark Köşesi

Şark köşesi denildiğinde hiç kuşkusuz pek çoğumuzun aklında çok güzel anılar depreşir. Keyifli dakikalar geçirmemize vesile olan bu ürün Anadolu’muzun kültürünü yansıtan en önemli ev eşyalarından bir tanesidir. Florya şark köşesi olarak evinizde tarihi bir doku oluşturmak ve hoş sohbetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz eşsiz bir ortam oluşturuyoruz. Hemen floryaevtekstili.com adresine tıklayarak birbirinden güzel ürünlerimize göz atabilirsiniz. Yanı sıra 0258 264 44 14 ya da 0542 341 61 99 numaraları ile de bizimle iletişime geçerek istediğiniz ürünleri çok uygun ücretler karşılığında satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ücretsiz Kargo

Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo.

Kolay İade

7 gün içerisinde iade

Kaliteli Ürünler

Kaliteli Ürünler

% 100 Güvenli Ödeme

Güvenli ödeme (256 bit SSL)